1. 2021. gadā mēs turpinājām savus projektus jaunos apstākļos, kas lika pārskatīt prioritātes un mērķus, jo platforma ZOOM kļuva par vienīgo saziņas līdzekli.
 2. Mūsu tālummaiņas konferenču mērķi ir skaidri definēti. Tās ir izglītojošas un izglītojošas lekcijas, diskusijas, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem.
 3. Mēs esam uzskatījuši, ka viens no mūsu ZOOM konferenču galvenajiem mērķiem ir ne tikai mācīties un uzlabot zināšanas par ebreju tradīcijām, bet arī skatīties rituālus, kas veltīti reliģiskiem ebreju svētkiem, vismaz tiešsaistē.
 4. Otrs mūsu konferenču mērķis ir iepazīstināt ar mazpazīstamajiem Otrā pasaules kara faktiem, kas saistīti ar Liepājas notikumiem, šo notikumu dalībniekiem un viņu likteņiem.
 5. Viens no svarīgākajiem mērķiem ir arī uzzināt vairāk par Liepājas un Liepājas apkārtnes ebreju glābšanu. Rīgas Žaņa Lipkes muzeja pētniece un vēsturniece Maija Meiere-Oše iepazīstināja ar savu pētījumu par bēdīgo neveiksmīgo ebreju glābšanu Auzputē, kā rezultātā tika nogalināti ne tikai ebreji, bet arī viņu glābēji.
 6. Mēs esam turpinājuši savu ilgstošo projektu “Manas ģimenes saknes”, kura mērķis ir uzzināt vairāk par otru Ebreju kopienā, jo lielākā daļa tās locekļu ir no bijušās PSRS valstīm. Šīs konferences dalībnieki iepazīstina ar saviem ģimenes stāstiem, ebreju tradīcijām, ko viņi sekoja savu ģimeņu dzīvei Otrā pasaules kara un holokausta laikā.
 7. Mēs organizējām vairākas pirmskara Liepājas foto ekskursijas, ko pavadīja lektora stāsti par ebreju biznesu, kultūru, izglītību un sportu, kā arī par Ebreju kopienas ieguldījumu Latvijas neatkarības un tās ekonomiskās attīstības pamatā. attīstība un labklājība.
 8. Gandrīz katru ceturtdienu pulksten 18.00 pēc vietējā laika mēs pulcējamies savā ZOOM platformā, lai satiktu Liepājas ebreju kopienas pārstāvjus, Izraēlā, ASV, Vācijā, Lielbritānijā un Krievijā dzīvojošo liepājnieku pēcnācējus. Mums bieži pievienojas Rīgā dzīvojošie liepājnieki un Liepājas Universitātes pasniedzēji, kurus interesē mūsu pilsētas un tās ebreju diasporas pirmskara vēsture. Parasti katru lekciju pavada lekcijas apspriešana. Februārī mūsu tiešsaistes tikšanās vieslektors bija muzeja “Ebreji Latvijā” direktors Iļja Lenskis. Dalībnieki vienmēr gaida viņa lekcijas. Pēdējais bija veltīts Latvijas ebreju vēstures veidošanai.
 9. Martā notika Liepājas ebreju draudzes Eduarda Kaplana tradicionālā mākslas izstāde, taču neparastā formātā. Tas tika uzrādīts no viņa dzīvokļa. Eduards runāja par dažādajām tehnikām, kuras viņš izmanto savās gleznās, un parādīja jaunas. Viņš arī iepazīstināja ar iepriekšējo gadu mākslas darbiem, kas guvuši atzinību ne tikai kopienas locekļu, bet arī pilsētas sabiedrības vidū. Šogad E. Kaplana virtuālā mākslas izstāde bija veltīta mākslinieka 80 gadu jubilejai.
 10. 25. aprīlī mūsu Zoom sanāksmes vieslektors bija Izraēlas ebreju asociācijas prezidents Eli Valks no Latvijas un Igaunijas. Viņš dalījās ļoti svarīgā informācijā par situāciju Izraēlā.
 11. 3. jūnijā ZOOM konferences dalībniekiem bija iespēja pastaigāties pa gleznaino Kūrmājas prospektu un Graudu ielas pāreju Ulih St un apmeklēt māju, kurā dzīvoja slavenais pianists Makss Rabinovišs, pirms viņš devās prom no Liepājas uz valstīm. Makss bija iecienītākais krievu izcilā basa pavadītājs Fjodors Čaliapins. Dalībniekiem bija liels pārsteigums klausīties atmiņās par M. Rabinovičas brāļameitu, kura dzīvoja ASV, kā arī viņa dēlu. Ivars Brods, lielais Liepājas ebreju mantojuma fonda draugs, dalās ar mums sava pētījuma par M. Rabinoviču rezultātos.
 12. No 4.-6. jūlijam kārtējās ZOOM tikšanās notika sakarā ar Holokausta sākuma Latvijā 80. gadadienu. Liepājas ebreju draudzes lektoru grupa sagatavoja lekciju par dažādām tēmām saistītām ar ebreju vajāšanu, izdzīvošanu un glābšanu, veltot savus stāstījumus zināmiem vēsturiskiem faktiem saistītiem ar Holokaustu Liepājā.
 13. Lai pabeigtu tiešsaistes lekciju kārtu šajā sezonā, 26. augustā I. Ivanova iepazīstināja ar sava pētījuma rezultātiem ZOOM konferences dalībniekus. Viņa stāstīja par kūrortu dibināšanas vēsturi un to, kā avotūdens un dubļi tika izmantoti cilvēku ārstēšanai no seniem laikiem līdz 20. gadsimta sākumam. Dalībniekiem bija iespēja apskatīt 30 attēli un fotogrāfijas kopā ar viņas prezentāciju.
 14. Laikā no 16. decembra, kad tika organizēta pirmā online konference Liepājas ebreju draudzei, notika 26 tikšanās ar interesantiem cilvēkiem- pētniekiem, vēsturniekiem.
 15. Mēs pateicamies visiem mūsu ZOOM konferenču dalībniekiem, ieskaitot Elim Valkam, Rozāliju Suhari un Eduardu Kaplanu, Iļju Lenski, muzeja ”Ebreji Latvijā” direktoru no Rīgas, Maiju Meierei Ošei no Žaiņa Lipkes muzeja Rīgā, Dr. Ivaru Brod, no Latvijas izdīvojošo ebreju Asociācijas ASV, sekretārs, žurnāla Courier redaktors, un Mihailu Melamudu par mūsu online konferenču tehnisko nodrošinājumu.